KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13613482

nr 1361 3482

Johan Johansson

(1879-1951), Sverige

Oljemålning, Landskap med hässjor. Signerad. Olja på duk, 70x87 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 23 november 2020
kl 20:23:44

18/11 18:43:08 1      Vinnande bud
23/11 10:22:52 1      justering av budtak

Johan Johansson

Läs mer om Johan Johansson